O mnieCześć!

Jestem Słomka i odkąd pamiętam uwielbiam gotowanie i podróże. Już jako mały berbeć wyruszyłam w swoją pierwszą wielką podróż. Rodzice zabrali mnie na kilka lat do Włoch. Później swoich podróżniczych sił próbowałam w harcerstwie, licznych obozach, a w wieku nastu lat wyruszyłam w pierwszą podróż pełną przygód i autostopowych doznań. Jako 19-latka poznałam Bartka, który do dzisiaj towarzyszy mi w podróżach. Chwilowo nadaję stacjonarnie z Polski. Czekam na czas, gdy uwolnię się z ograniczenia jakim są studia, a to mam nadzieję wydarzy się już niedługo.

W czasie, gdy nie podróżuję, nie piszę i nie piekę, zaciekle studiuję psychologię człowieka oraz staram się pomagać innym. Z wykształcenia i doświadczenia jestem psychologiem. Pracuję z osobami z zaburzeniami psychicznymi. W wolnym czasie udzielam się w różnych wolontariatach. Moim marzeniem, poza okrążeniem świata (:, jest prowadzenie własnej psychoterapii. 

Rok temu pisałam o swoim blogu tak: "Zapach pieczonego chleba. Zapach szarlotki z gałką muszkatołową i goździkami. Zapach przypalanej czekolady. Zapach wyciskanych pomarańczy. Zapach mojego domu. A jednocześnie smak przygody. Smak zmiany. Smak tego, co nieprzewidywalne, a nieuniknione. Smak młodości. Smak życia. Smak podróży. I wszystko to zamknięte w moim plecaku, który zabieram ze sobą co jakiś czas na poszukiwania. A może na zwykłą przechadzkę, bez poszukiwań? Kto powiedział, że podróż musi być związana z szukaniem…"


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, napisz! Mój adres e-mail to plecakpelensmakow@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz